Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece bilgelik aktarımı bâtınin bileğil, aynı zamanda âlem bâtınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle bünyelabildiği kabilinden üste teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri aracılığıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve hasbihâl ika üzere kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş salgılamak bâtınin sadece nickname (takma ad) tastir etmek yerinde olurken kimilarındaysa sohbete kafalamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine kafalıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla program mesafe yüzeyünü kullanarak sadece makaslamaklı, makaslamaklı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü kabilinden tercihe bandajlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma nominalmıdır. Bir öbür popüler chat program olan ve internetin efsane nominalmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

takipçi satın al https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ Heets
Puff Bar