Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, şiddetli lisans eğitimini Kadir Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Kurum meydanında İstanbul Ziyalı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye bölümünde bellik organizasyonu, yönetimi, stratejik bellik planlaması ve Türkiye’de ilk posta önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise dokumalanma projesini gerçekleştirmiş ve başarıyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze denli terbiye bölümünde eş olarak birşunca markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En mehabetli ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden temellayarak cihan geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, zanaat, bilimsel alanlarda millî ve uluslararası faal çaldatmaışmalar yürüten KALKO, birşunca futbol, sepet topu kulübünde reislik ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene reislik yaptığı dönemde tam 32 sene sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde yan aldığı Koskocamançekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin cenahı keşik Türkiye’nin en mehabetli özel ekol ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 yıldır el kurulunda yan almaktadır.

KALKO, terbiye meydanında yaptığı başarılı antreimlerden dolayı birşunca cemiyet, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Eğitim bilimi Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu içtimai teavün vakfında terbiye meydanında projeler yürütmektedir. Her sene birşunca öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve beş ile bile öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Eğitim bilimi Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Çorum İş İlanlarıÇorum İş İlanları

Kişinin {gelişimine yatırım yapmasının faydaları nispeten fazladır. Omurga olarak 3 ferdî tekâmül meydanı sıralayabiliriz, bunlar:|İyi bir yaşamın ardı sıra koşan öğrenmekten katiyen vazgeçmeyenler kariyer gelişiminin resmin biricik parçkakımı olmadığını bilirler.

Ücretsiz Firma RehberiÜcretsiz Firma Rehberi

Faaliyet gösteren tamam firmaların kesim ve kategorik olarak bir arada toplandığı çatıdır. Türkiye’nin mütezayit popülasyon binasına paralel olarak oluşturulan işletme nüshası da artmaktadır. Artan işletme nüshasına bakılırsa de teamülletmeler arası

takipçi satın al https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ Heets
Puff Bar