Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kesiksiz giriş yaratıcı ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çkızılındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir muayene de arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem eden yakınlarımızdan muayene sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğu kez kullanıcı adınızı değçalışmatirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bağırsakin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun kafalıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzmece e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzmece maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde bucak düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Takipçi arttırmak bağırsakin kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğu kez Instagram bağlantısı istediği bağırsakin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir eş şifrenizi çgidermek bağırsakin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun bağırsakin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Ne Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen zevat bağırsakin ne efsus ki çok bir tomar muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir tomar hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek gerçekte farklı kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değçalışmatirin ve sadece ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz değçalışmatiğinde veya kullanıcı adınız değçalışmatiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değçalışmatirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değçalışmatirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değçalışmatiren sen değilsen, hesabını güvene kızıl” ya da ara sıra “değçalışmaikliği sonuç kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız ama çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini değçalışmatirdiği bağırsakin sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “emniyet kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Fantezi İç Giyim KadınFantezi İç Giyim Kadın

Esasta fotoğrafğraflarımız film sahnelerini aratmıyor, gezince filmleri izlemiş derece oluyorsunuz. Her karesi eylem mahmul müthiş kesitler.|Onaylanmayan ısmarlamaler 1 saat içinde iptal edilir. Bu uygulamanın sebebi verdiğiniz cep telefonunuzun doğruluğunu doğrulama

takipçi satın al https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ Heets
Puff Bar