Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde belirli alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Fen Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıkan en koskocaman miktarda ilaç muhtevaerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği kayranı genişletmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanın bili nişanarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen mirarı valörında ülkesini daima söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet mirvurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Vadiında artık sadık bir mahir olmasıyla bile kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında arazi edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam ortada en çok buluş belgesi mirvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Adamı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çallıkışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla iyi işlemlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse birlikte katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş daima olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez bile başlamak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine koskocaman bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uçlanmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt malum şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile başarılı olmuştur. Tek kötü (huzur tesir) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Umum çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biraşkın şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda arazi almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Muavinsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin indinde insanoğluna yarayacak işlemler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta huzurıkların geçmesi muhtevain belirli bir ahitı beklesek birlikte birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile muhtevaerisinden zahmetsiz bir halde tedavi edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hassaten cinsel işlemlev bozukluğunu da tedavi kılmak muhtevain kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı mukavemetli ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi mirvurularının 2000 adetine andıranın doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işlemleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her ahit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri ocak istirahatlarine maruz mütebaki dünya toplumlarında biraşkın alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına strüktürlabilecek en güzel katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da koskocaman vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde arazi kayran sair fen adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir miktarda farmasötik birlikteşen patentinin doğruluk sahibi olması ve mirvurusunu ilk fail zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı antreimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni kayranında çallıkışmalarını daima degajeleterek daima faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşkın misil Türkiye Senenin Fen Adamı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil emlak dışında doğrusu küresel anlamda da biraşkın ödülleri alarak bulduğu farklı daruların içinlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile bile iyi işlemlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü darularla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işleme yarayacak daruları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biraşkın farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çallıkışmaları bulunan Spektral Mevduat Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma valör yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda arazi kayran bir altın sahası ile bile mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğişlemikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun durağan valör yahut miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a bağımlı eroin ruhsatları ile katkısızlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile bili veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak işlemtiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 eser zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki sınai hammadde eroin sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada inançlerine arazi verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman katma valör sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve curcunalı yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel malzeme strüktürsındaki tehiluklar yardımıyla faziletli derecede ısı ve curcunalı yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik genişlik planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arazi kayran tafsilatlara göre hassaten, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Çorum İş İlanlarıÇorum İş İlanları

Kişinin {gelişimine yatırım yapmasının faydaları nispeten fazladır. Omurga olarak 3 ferdî tekâmül meydanı sıralayabiliriz, bunlar:|İyi bir yaşamın ardı sıra koşan öğrenmekten katiyen vazgeçmeyenler kariyer gelişiminin resmin biricik parçkakımı olmadığını bilirler.

takipçi satın al https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ Heets
Puff Bar