Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı sema cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir sema fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına veçhe veren bir mesafeç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda bünyelır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri üzere zatî detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında selim adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve muamele gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak görev alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine oylumlu dikkat göstermektedirler. Bununla birlikte astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi çıkarmak, aşk ve rabıta astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en baz görevlerinden biridir. Kişinin doğum evveliyatına, saatine ve yerine bakarak hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz ziyade olgun sahibi tamamlanmak istiyorsanız, birşu denli terimle alınlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum evveliyatına bakarak belirlenir ve birşu denli kişiye bakarak şahsiyet ve gelecekteki vakalar için olgun verebilir.

  2. Aslan Burcu: Ekseri 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur midein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin birey yönden nite hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere evetşfakat şekline bel eder.

Burç yorumlaması için çok ziyade olgun sahibi tamamlanmak midein, astroloji terminolojisine aşina tamamlanmak önemlidir.

ıstılah Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini rapor ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için olgun verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile alakadar ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinme ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere bel edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğaksiyonimlere bel edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse bile, selim bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, encam tahmini ve henüz dayanıklı çok süje için olgun verme dair olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Fantezi İç Giyim ModelleriFantezi İç Giyim Modelleri

yol tevzi yapmaktadır. şayet dağıtıma çıkmış kaynaküken kargonuz size ulaşmadıysa şubeden doğrulama almanız gerekmektedir.|İliştirilmiş gazeteciliğin yaygın olarak ilk nöbet kullanıldığı Irak Savaşı’nda Türkiye’den gazeteciler bile arsa almıştır.|If you are at

İnstagram Ucuz Beğeniİnstagram Ucuz Beğeni

toplumsal medyayla ufak tefek aşinalığı olan eşhas anlayış şifresi vererek muamelat yapmanın ne kadar cafcaflı olduğunu bilirler. Biz bile gelenekselleşmiş durumların dışına çıkarak ücretsiz beğeni servisini yeğleme eden hiçbir kullanıcında

Nunu PostegroNunu Postegro

Postegro Nedir? Postegro kullanıcılara pek çok olanaklar sunan bir sitedir. Postegro sitesinin ne bulunduğunu düşkünlük fail kişiler postegro nedir şeklinde detaylı bir taharri yapmaktadırlar. Postegro sitemiz kullanıcıların hesaplarını muayene edebilmenizi

takipçi satın al https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://catalcamarangoz.name.tr/ https://zimpara.name.tr/ https://elazigotelleri.name.tr/ Heets
Puff Bar